South of the Circle – sklad

V South of the Circle poznáte tíhu svých rozhodnutí

18. 4. 2022
Zdroj náhledu: State of Play

Životní volby mnohdy nejsou lehké a jejich konečné následky vnímáme až s nějakým kratším či delším časovým odstupem, kdy si už jen můžeme spekulovat o tom, zda byly, či nebyly správné. South of the Circle je chystaná adventura se silně emotivním vyprávěním mnohovrstvého příběhu. Ten nás zavede do šedesátých let minulého století do doby studené války. Protagonistou je mladý akademik z Cambridge Petr, který v průběhu tohoto vojenského konfliktu ztroskotá v Antarktidě. Během hledání pomoci nakoukneme také do jeho minulosti a budeme polemizovat nad jeho životními volbami. Petr si totiž buduje vztah s kolegyní Clarou, ale bude pokračovat v honbě za kariérou, nebo dá přednost lásce? Tíha jeho rozhodnutí a dávných slibů na něj začne prudce dopadat ve chvílích jeho největší krize.

Zdroj: State of Play

Za hrou South of the Circle stojí vývojáři ze studia State of Play Games, kteří zvolili minimalistické vizuální pojetí s propracovaným, až skoro filmově pojatým scénářem a hvězdným obsazením. V něm najdete zvučná jména, jako je například Gwilym Lee (Bohemian Rhapsody), Olivia Vinall (The Woman in White), Richard Goulding (The Crown), Anton Lesser (Game of Thrones), Adrian Rawlins (Chernobyl) či Michael Fox (Downton Abbey).

Adventura by měla vyjít v následujících měsících na PC (Steam, GOG), Playstation 4, Playstation 5, Xbox Series X/S, Xbox One a Nintendo Switch.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.