Trinity Fusion – úvodka

V Trinity Fusion se vypravíte do paralelních světů

22. 9. 2022
Zdroj náhledu: Angry Mob Games

Studio Angry Mob Games oznámilo chystaný titul Trinity Fusion, který vyjde někdy během příštího roku 2023 na PC (Steam) a pro konzole. Multivesmír je na pokraji zkázy a pouze vy ho můžete zachránit. Různé paralelní světy se neustále mění, a co bylo dnes, nebude zítra. Procedurálně generované úrovně otestují vaše schopnosti formou nejrůznějších výzev a arénových soubojů. Každá realita má svou vlastní paralelní hrdinku, která se vydá do jedinečných biomů s naprosto jedinečnými zbraněmi a výbavou. Abyste zvládli prozkoumat vše, nebude vám stačit pouze jeden průchod. Trinity Fusion kombinuje akční souboje, prvky roguelike, úpravy desítky zbraní a vylepšování schopností. Budete si muset prosekat cestu hromadami nepřátel k tomu, abyste získali kontrolu nad hlavními body každého jednoho vesmíru, u čehož se vám poštěstí především umírat.

První trailer láká na vše zmíněné výše a vývojáři zároveň slibují bližší a detailnější informace během následujících dní na veletrhu EGX v Londýně. Trinity Fusion však chystá uzavřenou betu pro zájemce po celém světě, do níž se můžete přihlásit prostřednictvím oficiálních webových stránek vývojářského studia.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.