Shadows of Rose ukončuje příběh Wintersových

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @RE_Games

DLC Resident Evil Village Shadows of Rose uzavře epizodu rodiny Wintersových v sérii. Příběh se odehrává šestnáct let po událostech Resident Evil Village, ve kterém Ethan Winters pátrá po své unesené dceři. V Shadows of the Rose je Ethan nahrazen svou dcerou, která pracuje s Chrisem Redfieldem jako teenager. DLC bylo odhaleno letos v červnu poté, co se mnoho fanoušků zajímalo, jakým směrem se bude příběh Resident Evilu ubírat.

Po odhalení se fanoušci dozvěděli podrobnosti o novém obsahu. Podle Capcomu nabídne Shadows of Rose větší výzvu, která bude mnohem obtížnější než původní Resident Evil Village. Spolu s odhalením rozšíření Shadows of Rose byla oznámena také zlatá edice hry Resident Evil Village, díky níž si hráči budou moci hru vyzkoušet z pohledu třetí osoby.

V rozhovoru pro IGN Japan Kento Kinoshita řekl, že Capcom vytvořil DLC, aby uzavřel ságu o rodině Wintersových. To znamená, že se v Resident Evil 9 objeví nové postavy nebo se vrátí někteří staří známí, jako třeba Jill Valentine, která ze série úplně zmizela. Kinoshita se ovšem odmítl vyjádřit k budoucím plánům, pouze uvedl, že nemůže nic prozradit.
Shadows of Rose má být údajně dlouhý jen asi čtyři hodiny, což je dost času na to aby Capcom příběh Rose a Ethana Wintera uzavřel. Spekuluje se, že Ethan je na konci RE Village stále naživu, a v traileru na Shadows of Rose byl odhalen klon Rose, takže mnozí očekávají odpovědi na tyto záhady.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn