Valve a Geico spojily síly v netradiční reklamě

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Geico

Spolupráce a různé křížení značek není v této době ničím neobvyklým. Zažili jsme už tak netradiční crossovery, až jsme si mysleli, že nás už nemůže nic překvapit. Spolupráce americké společnosti Valve, která má na svém kontě legendární dvojici logických her, s americkou pojišťovnou jménem Geico je však asi ten nejpodivnější crossover, co jste kdy viděli. Geico je mezi širokou veřejností známo svým roztomilým ještěrkovitým maskotem Gecko.

Společnost Geico nyní vydala reklamu „The Gecko Visits Portal“, ve které se drobný Gecko dostane do laboratoře Aperture Science a pochopitelně hledá cestu ven. Poté, co mu GLaDOS odmítne podat pomocnou ruku, nastává bod zlomu. Nebyl by to Portal, aby se věci nezvrtly tím správným způsobem, který zná snad každý, kdo měl s touto hrou co dočinění. Jak tedy nejlépe předcházet takovým situacím? Spořte s Geico!

Toto ovšem není zcela první spolupráce pojišťovací společnosti na poli videoher. Už dříve jim do hledáčku padl crossover s Angry Birds. Těžko říci jestli je tato reklama dost přesvědčivá na to, aby lidi přiměla sjednávat si pojištění právě s touto firmou, ale body za kreativitu a originální pojetí jim rozhodně upřít nemůžeme.

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn