Bunker Builder Simulator ukazuje svůj první trailer

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Hyper Studio
Je to tady opět a znovu – nový simulátor, tentokrát s názvem Bunker Builder Simulator, je oznámen. Zdá se to jen mně, nebo za chvíli zde budeme mít simulátor už úplně na všechno? Vývojářské studio Hyper Studio včera oznámilo další titul, který připravují. Tentokrát vaší prací bude postavit nedobytný bunkr, který ochrání lidi v něm naprosto před čímkoliv.
Nejdříve musíte získat nějakou zakázku od klientů, následně vaše práce může započít. Bunkry nejčastěji budete stavět na zahradě a ze začátku samozřejmě musíte vykopat obří díru, v které postavíte základy. Správné základy budou velice důležité, jelikož od nich se poté bude odvíjet celková kvalita vámi postaveného bunkru. Bunker Builder Simulator bude nabízet mnoho nástrojů, které si můžete časem vylepšovat. Vylepšené nástroje vám umožní rychleji pracovat, což také znamená více zakázek a více peněz.
Ke konci všeho samozřejmě musíte bunkr co nejlépe vybavit, aby kromě bezpečí poskytoval vašim zákazníkům i komfort. Nezapomeňte tedy na pořádný gauč, postele, kuchyňské spotřebiče a například deskové hry.
Přesné datum vydání zatím není známé, nicméně pokud vás Bunker Builder Simulator zaujal, nezapomeňte si jej přidat do seznamu přání na platformě Steam.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn