Velkoz update - nahledovka

Vel'Koz získává VFX update!

27. 1. 2022
Zdroj náhledu: Riot Games

Jak už je zvykem, Riot průběžně dává svým šampionům průběžně VFX updaty. Na svém live-streamu, při začátku sezóny, ukázali svůj seznam jedinců, kteří by vizuální obohacení potřebovali. Mezi nimi je například už dlouho očekávaný Udyr, na kterého se už těšíme nějakou dobu, Janna a Ahri. Jannu a Ahri již už máme, ale Udyt stále nic. Místo toho dostáváme zase další mini-update, tentokrát pro Vel'Koze.

Zdroj: Riot

Upřímně jeho kouzla nyní vypadají opravdu epicky, až na jeho Q, protože lehce připomíná pozadí, které se pak následně rozdělí na dvě půlky – doslova. Zároveň se dá tento update považovat za lehký nerf, protože jeho ultimátka půjde odteď víc vidět včetně toho, kde až má hitboxy.

Samozřejmě že Oko Prázdnoty potřebovalo vizuální update, ale znám spoustu šampionů, kteří by se měli zařadit do řady pro update před ním. Pro příklad třeba Shyvana a Kog'Maw, ale ty si zrovna Riot šetří pro rework celého jejich arzenálu. Tak či tak si můžete už teď vyzkoušet obohaceného Vel'Koze na PBE a na klasických serverech už v příštím patchi 12.3.


Článek pro Gaming Professors napsal Daniel Červinka.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.