Zeri League of Legends

Nová šampionka Zeri se od Riotu nedočkala velké lásky

25. 1. 2022
Zdroj náhledu: leagueoflegends.com

Nejnovější šampionka přidaná do Ligy legend jménem Zeri, která vládne elektrickou silou, se prozatím od Riotu velké lásky nedočkala. Šampion sice na první pohled vypadá díky své rychlosti dost silně, avšak opak je pravdou. I když Zeri vládne vysokou mobilitou, lze ji postavit jak AD tak AP, rozhodně se neřadí mezi silnější šampiony. Důkazy můžeme vidět nejen na jejím winratu, který v době psaní činí 44 %, ale také na celkem zajímavém videu, které hráč za Team Liquid academy jménem Yeon sdílel na svém Twitteru.

Zde můžeme vidět účinnost Zeriných útoků – mají ji téměř nulovou. Obecně je známo, že po přidání nové postavy do hry je šampion vybalancovaný. Buď je moc slabý, a nebo naopak moc silný. Většinou je tomu naopak a postava bývá velice silná. Balančnímu týmu pak chvilku trvá, než vychytá všechny šampionovy prvky a pošle ho na průměrný 50% winrate. Samozřejmě chápeme, že to není jednoduchý úkol vzhledem k tomu, že hra obsahuje přes 150 šampionů.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.