Draci League of Legends - úvodní

Riot se rozhodl od dnešního dne odstranit chemotechnického draka

25. 1. 2022
Zdroj náhledu: Riot Games

Podle Riot Games nesplnil chemotechnický drak svůj účel a měnil zábavu spíše ve frustrující zážitek. Když byl tento drak, jeho duše a změna terénu, kterou představuje, během předsezóny vypuštěn na samotný Vyvolávačův žleb, jeho účelem bylo mít větší dopad na zápasy než původní čtyři živelní draci. Během posledních měsíců, co sledovali vývojáři zpětnou vazbu hráčů, však dávali najevo, že s ohledem na jeho záměr bylo hraní s chemotechnickými přídavky zkrátka příliš vyčerpávající – zejména pokud jste byli na straně prohrávajícího týmu.

S okamžitou platností tedy Riot rozhodl o odstranění chemotechnického draka.

Chemotechnický drak bude tedy ze hry vyřazen. Vývojáři však budou zároveň zkoumat změny jeho designu, aby vyřešili jeho problémy v aktuální verzi a zároveň se snažili zachovat jeho ducha. Chtěli by ponechat původní účel, kterého chtěli dosáhnout, a primárně se budou soustředit na terén, takže bude nějakou dobu trvat, než se drak zase vrátí do hry.

Vzkaz týmu Riot Games vyvolávačova žlebu:

„Naším cílem je jako vždy to, aby byl Vyvolávačův žleb co možná nejlepší, a je jasné, že tentokrát jsme se netrefili. Děkujeme za veškerou vaši zpětnou vazbu a za trpělivost, kterou jste projevili, když jsme chemotechnickému drakovi dali šanci.“


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.