Victoria 3 náhled

Victoria 3 patch 1.1 je tu s obrovským množstvím změn

6. 12. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Strategie Victoria 3 od společnosti Paradox, která vyšla 25. října, nezažila očekávané přijetí z řad hráčů. Uživatelská hodnocení byla napříč komunitou silně smíšená. Hráči si stěžovali zejména na špatný politický systém či nahodilé opakující se události, nedořešený obchodní systém a někteří měli pocit nedokončeného produktu.

Vývojáři ze studia Paradox se postavili kritice čelem a pro tuto velkolepou strategickou hru vydali patch 1.1, který obsahuje několik přepracovaných funkcí, změny vyvážení, opravy umělé inteligence, nový obsah a spoustu větších i menších oprav chyb. Aktualizace s názvem „Earl Grey“ přináší také řadu změn na základě podnětů od komunity.

Některé z největších změn přicházejí prostřednictvím modifikátorů legitimity a přepracování systému morálky. Na země by se nyní měly vztahovat různé bonusy a postihy v závislosti na jejich úrovni legitimity a přidán by měl být také modifikátor v závislosti na počtu hlasů ve vládě. Sankce za legitimitu vyplývající z velikosti vlády byly nyní nahrazeny sankcí založenou na ideologické soudržnosti. Paradox také „přepracoval morálku tak, aby způsobovala základní ztrátu za každé kolo bitvy, modifikovanou rozdílem ve ztrátách způsobených oběma stranami a různými dalšími modifikátory“.

V rámci aktualizace proběhlo také vylepšení uživatelského rozhraní. Změnilo se, která oznámení se zobrazují jako vyskakovací okna uprostřed obrazovky a která místo toho v kanálu v pravém dolním rohu.

Kompletní seznam změn a oprav naleznete zde. 

Zdroj: pcgamesn.com

Tagy:

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.