Counter Strike 2 náhled

Vítězem PGL Majoru se stává tým FaZe

23. 5. 2022
Zdroj náhledu: Valve

Od 9. do 22. května probíhal jeden z největších turnajů ve hře Counter Strike: Global Offensive, a to PGL Major Antwerp. Prize pool celkového turnaje činil neuvěřitelných milión dolarů a vítězný tým si odvezl půlku této částky. Favoritů v turnaji bylo hned několik, nicméně jen jeden tým dokázal světu, že je momentální jedničkou na profesionální scéně CS:GO. Major poprvé v historii vyhrál mezinárodní tým, a to FaZe Clan, v čele s výborným kapitánem, jehož jméno je Finn „karrigan“ Andersen. Ten se již několikrát v minulosti pokoušel vyhrát Major, nicméně štěstí nebylo na jeho straně. Včera, tedy 22. května, konečně uspěl po boku svých zkušených spoluhráčů a konečně zvedl nad hlavu vysněnou trofej.

https://twitter.com/pglesports/status/1528475952963100675

Ve finále se tým FaZe potkal se silným protivníkem, a to s Natus Vincere, kteří vyhráli poslední Major v roce 2021. Ti tedy chtěli obhájit svůj titul, nicméně se jim to nepodařilo. První mapou bylo Inferno, které si vybral tým FaZe, a šlo se zde až do prodloužení. Byl to velice vyrovnaný souboj, který nakonec skončil šťastně pro mezinárodní tým. Dále se hrálo na mapě Nuke, kterou si zvolil tým NaVi, nicméně ani zde se jim nepodařilo uspět a FaZe tak suverénně vyhrál Major na mapy 2:0.

Složení týmu FaZe:

  • Finn „karrigan“ Andersen
  • Håvard „rain“ Nygaard
  • Russel „Twistzz“ Van Dulken
  • Robin „ropz“ Kool
  • Helvijs „broky“ Saukants

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.