Sonic the Hedgehog – púvodní verze

Původní filmová verze Sonica se vrací!

22. 5. 2022
Zdroj náhledu: Paramount Pictures

Určitě si mnozí z vás pamatují na doby, kdy se první filmová adaptace Sonic the Hedgehog teprve natáčela a internetem oběhl první trailer. V něm byl Sonic představen ve více realistické verzi s takřka až dětskou postavou a děsivě malýma očima. Fanoušci tento design modrého rychlíka bleskově sešrotovali pod náporem svých nespokojených reakcí. Ostrou kritiku nakonec uznal i spolutvůrce postavy Yuji Naka a režisér Jeff Fowler diváky ubezpečoval, že požadované změny se stanou realitou. Naštěstí se producenti rozhodli Sonicův zjev přepracovat do podoby, která byla fanouškům už více po chuti.

Mysleli jste si však, že jste se původního Sonica zbavili nadobro? Omyl! Je zpět! Stal se totiž takovou legendou, že se objevuje ve filmu Chip 'n Dale: Rescue Rangers. Tento „Ugly Sonic“, jak je mu nyní přezdíváno, má na komediálním sjezdu vlastní stánek, kde prodává své podepsané fotografie. Dokonce pronese několik hlášek, jako například: „Budou mě mít rádi za to, jaký jsem, ne jako minule, když se internet podíval na mé lidské zuby.“ Také podotýká, že když mu nevyšla role ve filmu Sonic the Hedgehog, začal pokukovat po nové práci a dostal nabídku na účinkování v reality show s názvem Ugly Sonic, Uglier Crimes. Snad se mu bude v budoucnu dařit. Držíme palce.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.