Sneakers Custom Simulator

Vytvořte si vlastní tenisky v Sneakers Custom Simulator

14. 2. 2022
Zdroj náhledu: Yeyuna

Vývojářské studio Yeyuna zveřejnilo nový trailer na svůj nadcházející simulátor, který ponese název Sneakers Custom Simulator. Simulátor vám umožní navrhnout si tenisky podle svých vlastních představ. V tomto titulu budete pracovat ve své vlastní provozovně, kterou budete v průběhu hry různě rozvíjet a nakupovat nové nástroje nebo prvky a také samozřejmě budete kompletovat zakázky.

Kromě navrhování vlastních tenisek také budete opravovat a lakovat tenisky vašim zákazníkům. Za úspěšné dokončování objednávek v příběhovém režimu budete zvyšovat úroveň svých dovedností a také si vydělávat na jakýkoliv rozvoj vaší dílny. Nicméně nebude to tak jednoduché, každá zakázka bude mít specifické požadavky a je nutné je splnit, abyste potěšili vaše zákazníky.

Dle traileru si troufnu říct, že titul vypadá docela zajímavě a určitě bude stát za zkoušku. Pokud i vás titul Sneakers Custom Simulator zaujal, nezapomeňte si jej přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.