Phasmophobia intro

Vývojáři hry Phasmophobia rozšiřují tým

20. 6. 2021
Zdroj náhledu: IGDB

Vývojářské studio Kinetic Games, které stojí za hrou Phasmophobia, bude rozšiřovat tým

Hra Phasmophobia byla spuštěna ve službě Steam Early Access v roce 2020 a okamžitě se stala hitem.  Hra se stala oblíbená mezi streamery i fanoušky hororu, a to v takové míře, že to překvapilo vývojáře z Kinetic Games. Tento fakt měl za následek praktické změny a rozšíření plánů pro budoucí aktualizace.

Vývojářské studio není však v tomto případě přesné označení, protože za hrou stojí jediný člověk. Vývojář Dknighter, který pod hlavičkou Kinetic Games sám vytvořil kultovní horor a všechny jeho následné aktualizace, rozšiřuje tým, aby udržel krok s popularitou této duchařské hry.

„V posledních několika letech jsem hru Phasmophobia vyvíjel sám, nicméně vzhledem k tomu, jak moc vzrostla její popularita i plány na budoucí obsah, je nyní čas rozšířit tým,“ vysvětluje Dknighter v aktualizaci na Steamu.

Přibude další obsah!

„Nyní jsem zahájil proces najímání zkušeného výtvarníka a programátora, kteří se budou na Phasmophobii podílet. Oba se mnou brzy začnou pracovat na budoucím obsahu a také na vylepšování a rozšiřování toho současného.“

Samotná aktualizace na Steamu také pravděpodobně popisuje nový obsah, který se chystá i do hry s vyšetřováním duchů. Poslední změny z betaverze byly totiž nyní přesunuty do hlavní verze, včetně dvou nových typů duchů a nové mapy, „stejně jako mnoha dalších oprav a změn“. Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: Gamesradar.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.