wartales intro2

Wartales – velká aktualizace

24. 3. 2022
Zdroj náhledu: Shiro Games

Oblíbená středověká hra Wartales, která je v předběžném přístupu a mohli jste se o ní dočíst v naší recenzi, dostala novou velkou aktualizaci. Hra se již v předběžném přístupu těší velké oblibě hráčů, její uživatelské hodnocení se pohybuje stabilně kolem 90 % na platformě Steam. Díky tomu Wartales dle měřítek Steamu spadá do kategorie „Velmi kladných“ her.

Zdroj: Shiro Games

Wartales - Harag's Marshlands!

„Jsme velmi nadšeni a hrdí na to, že můžeme představit první velkou aktualizaci obsahu pro Wartales, Harag's Marshlands! Tato aktualizace přidává hodiny nového obsahu a hratelnosti, ale pozor: bažiny jsou nehostinné a nebezpečné místo, které se hemží tvory, nepřáteli a prostředím, které se nepodobá ničemu, co jste dosud ve Wartales viděli…“ – Shiro Games

Ludern je obzvláště nepřátelská země, a to i na poměry Haragu. Její terén je drsný a skalnatý, lesy husté a zlověstné, bažiny jedovaté a zamořené nočními můrami. Válka zničila její města a vesnice, pokud ne mor, který se zde usídlil.

Čeká na vás zbrusu nový obsah, který znatelně rozšiřuje celou hru. Samozřejmostí jsou nové postavy, úkoly a odměny. Přece jenom jste žoldnéři, a ne Červený kříž. Musíte z něčeho žít a každý člen vaší skupiny touží po lepším životě.

Zdroj: shiro games

Těšit se mimo jiné můžete na nový region, víru, zbraně a dávná tajemství. Horní hranice úrovně postav byla navýšena na 9.

Navíc byl přidán nový prvek, prozkoumávání vesnic. Opuštěné vesnice jsou nově přidaná místa, kde si hráč musí vybrat několik členů své skupiny, aby prozkoumali a vyplenili opuštěné a morem zamořené vesnice. Navíc se nyní bude brát zřetel i na hlučnost vašich kumpánů. Těžké brnění není dobré odění na tajný průzkum.

Více informací o aktualizaci se dozvíte zde.

Wartales je navíc právě ve slevě – 20 % a můžete ji pořídit za krásných 27,99€

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.