Wo Long Fallen Dynasty – úvodka

Wo Long: Fallen Dynasty vyjde v kompletní edici

15. 1. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Testovat naše schopnosti až za hranice možného i nemožného je něco, co je především pro hráče s oblibou v souls-like titulech prakticky na denním pořádku. Poměrně čerstvá novinka z počátku roku 2023 z produkce studií Team Ninja a Koei Tecmo Games nezapomíná vyzyvatelům nabídnout pořádnou dávku intenzivního boje na pozadí temné fantasy říše plné démonů a nelehkých úkolů. Fanoušci se již brzy mohou těšit na dárek v podobě uvedení kompletní edice titulu Wo Long: Fallen Dynasty, která by se na naše herní monitory měla dostat co nevidět, konkrétně 7. února 2024 (6. února v Americe) na Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 a PC.

Co vše v kompletní edici Wo Long: Fallen Dynasty najdete? Kromě základní hry skrývá všechna tři DLC (Battle of Zhongyuan, Conqueror of Jiangdong a Upheaval in Jingxiang) společně s novým závěrečným obsahem nazvaným The Thousand-Mile Journey, skrze nějž si rozšíříte herní zážitek zase o kousek víc. Kromě toho obsah doplní nové postavy, typy zbraní (rukavice, dlouhý meč a bič), božská zvířata, funkce či úrovně obtížnosti. Opomenut nesmí být ani vizuál, a tak se těšte na sadu nablýskaného vybavení, herní předměty či výstupy ze spolupráce s tituly Nioh 2, NARAKA: BLADE POINT a Lies of P. 

Pokud s hrou Wo Long: Fallen Dynasty dosud nemáte žádné zkušenosti, od 7. února bude na PC dostupná hratelná demoverze. Tvůrci slibují, že pro ty, co okusí demo Complete Edition, se uložená data bez problémů přenesou do plné verze. Distribuce bude probíhat pouze v digitální podobě. Podrobnější informace naleznete přímo na webových stránkách hry.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.