GTA 6 – logo

Rapperu T-Painovi zakázalo Rockstar Games hrát GTA RP poté, co začal pracovat na GTA 6

14. 1. 2024
Zdroj náhledu: Rockstar Games

Když jsme se tady nedávno bavili o jednom šaškovi, co se rozhodl žalovat Rockstar Games, protože byl naprosto přesvědčený, že studio vykradlo jeho vizáž Jokera smíchanou s Island Boys (za to druhé se stydím, že vím co to je) mohli jsme se srdečně zasmát. Nyní se vývojáři ohledně plánovaného Grand Theft Auto 6 rozhodli být tajemní jako hrad v Karpatech. Vyšlo totiž najevo, že ani rapper Faheem Rashad Najm známý jako T-Pain se kvůli podílu na vývoji GTA 6, nesmí účastnit svých oblíbených GTA RP.

Ptáte se co je to GTA RP? Jelikož do tohoto tématu nechci moc zabrušovat, řeknu to tak, že se jedná prakticky o online Dračí doupě, jen místo boje s draky, hrajete GTA V. A kdo je to T-Pain nyní slyším ptát se mojí drahou polovičku. Je to známý rapper a zpěvák, který se proslavil asi před čtrnácti lety hitem Take Your Shirt Off.

Nyní je načase tyto dvě věci spojit. Zpěvák je známý tím, že je velmi aktivním účastníkem a fanouškem celého GTA RP. Jenže nyní, když začal pracovat na GTA 6, Rockstar Games mu další hraní oblíbené role play hry zakázali. T-Pain řekl, že mu to studio řeklo pomocí hudební metafory: „Víte, co kdyby někdo vzal vaše album a znovu ho nahrál - a poslouchalo to více lidí.“ Jelikož by tato slova měla být očividně vysvětlující, tak je asi jasné o co jde. 

Nicméně zde hraje i velký faktor pirátství, propagace a dokonce i spojení rappera s Floridou, z níž on sám pochází a nejnovější díl jí má také parodovat. Každopádně tou stěžejní informací je zapojení známé osobnosti, přeci jen, T-Pain je nejen zpěvák, ale také moderátor a může pomoci víc, než by se zdálo. Nehledě tedy na jeho fanouškovské zapálení a samozřejmě pravděpodobnému znění jeho písní během cestování v titulu. Ačkoliv to ještě není nikde potvrzené, dávalo by to smysl.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.