Wrestlingová hra WWE 2K22 má své datum vydání a oficiální trailer

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: 2K Games
Nadcházející profesionální wrestlingová hra WWE 2K22 konečně odhalila oficiální datum vydání, které se však bohužel uskuteční až příští rok. Oznámení doprovází rovněž nový trailer.
WWE 2K22 bylo odhaleno již v dubnu tohoto roku na největší každoroční wrestlingové soutěži WrestleMania, letos s pořadovým číslem 37. Nyní, po skoro pěti měsících od oznámení, se můžeme podívat na oficiální trailer, který mimo jiné prozrazuje také datum vydání. Nový díl vyjde až v březnu příštího roku, čímž odpadají spekulace, podle nichž měl WWE 2K22 vyjít letos na podzim.
Pro zaryté fanoušky to je jistě nemilá zpráva, jelikož poslední a nepříliš povedené pokračování WWE 2K20 vyšlo již bezmála před dvěma lety. Vzhledem k nevalné kvalitě jeho zpracování se nejednalo o úplně důstojné pokračování série, a tak věříme, že s příchodem WWE 2K22 se pošramocená pověst série o něco zlepší. Na minulý rok plánovaný WWE 2K21 byl nakonec zrušen z důvodu špatných prodejů předešlého dílu.

WWE 2K22 slibuje i několik změn, kterými by se série chtěla dostat zpátky na výsluní. Těšit se můžeme na nové ovládací prvky a přepracovaný engine, jenž slibuje ohromující grafiku. Více podrobností se dle oficiálního twitterového účtu dozvíme v lednu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn