Za jak dlouho dohrajete Forspoken?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Luminous Productions

Po dvou odkladech to napotřetí už snad konečně klapne a Forspoken vyjde 24. ledna 2023 na PC a PlayStation 5. Z několika dostupných ukázek se fanoušci mohli nabažit úchvatného světa Athia, do kterého se mladá Američanka Frey Holland dostane tajemným portálem. Fantasy země se od New Yorku bude lišit snad ve všem, a právě Frey bude obdařena silou, díky které Athii očistí od korupce. Velký otevřený svět hráče láká na značné množství obsahu, až se někteří domnívali, že Forspoken k dokončení zabere stovky hodin.

Jeden z vedoucích vývoje, Takeshi Tareda, v rozhovoru pro španělský magazín 3DJuegos odpověděl na otázku týkající se herní doby. Uvedl, že u Forspokenu strávíme v průměru asi třicet až čtyřicet hodin. To se však týká pouze hlavního příběhu, nikoliv vedlejších aktivit. Pokud byste chtěli plnit další úkoly, hledat truhly se vzácným vybavením a prozkoumávat Athiu do sebemenšího detailu, strávíte ve hře podstatně více času.

Souboje v titulu Forspoken navíc kombinují rychlé sesílání kouzel a parkour, díky čemuž Frey nechybí jak síla, tak i rychlost. Za pořizovací cenu sedmdesáti dolarů (cca 1 700 korun) tedy dostanete hromadu obsahu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn