Forspoken

Za jak dlouho dohrajete Forspoken?

14. 9. 2022
Zdroj náhledu: Luminous Productions

Po dvou odkladech to napotřetí už snad konečně klapne a Forspoken vyjde 24. ledna 2023 na PC a PlayStation 5. Z několika dostupných ukázek se fanoušci mohli nabažit úchvatného světa Athia, do kterého se mladá Američanka Frey Holland dostane tajemným portálem. Fantasy země se od New Yorku bude lišit snad ve všem, a právě Frey bude obdařena silou, díky které Athii očistí od korupce. Velký otevřený svět hráče láká na značné množství obsahu, až se někteří domnívali, že Forspoken k dokončení zabere stovky hodin.

Jeden z vedoucích vývoje, Takeshi Tareda, v rozhovoru pro španělský magazín 3DJuegos odpověděl na otázku týkající se herní doby. Uvedl, že u Forspokenu strávíme v průměru asi třicet až čtyřicet hodin. To se však týká pouze hlavního příběhu, nikoliv vedlejších aktivit. Pokud byste chtěli plnit další úkoly, hledat truhly se vzácným vybavením a prozkoumávat Athiu do sebemenšího detailu, strávíte ve hře podstatně více času.

Souboje v titulu Forspoken navíc kombinují rychlé sesílání kouzel a parkour, díky čemuž Frey nechybí jak síla, tak i rychlost. Za pořizovací cenu sedmdesáti dolarů (cca 1 700 korun) tedy dostanete hromadu obsahu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.