Zaklínač představuje voňavou kolaboraci s Old Spice

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Old Spice

Už jste někdy přemýšleli nad tím, jak příšerné takový Zaklínač musí mít pižmo poté, co vyleze z bažin po boji s topivci a močálnicemi? Když se smradlavý, propocený a celý od krve či jiných zbytků ze zabitých potvor plahočí do hostince, kdejaká děva by raději utekla, než s ním ulehla do lože. Naštěstí tento problém hodlá vyřešit společnost zabývající se pánskou kosmetikou, Old Spice. Ta do zapáchajícího světa Zaklínače přináší voňavou spolupráci svých produktů příhodně nazvaných The White Wolf. Limitovaná kolekce obsahuje hned tři produkty podmanivé vůně, navíc v krásném dárkovém balení, které, světe div se, bude k dostání i v našich končinách.

„Vysoce kvalitní vůně parfému The White Wolf od Old Spice se skládá ze svrchních tónů krvavého pomeranče, středních tónů broskvových květů a spodních tónů cedrového dřeva, které poskytnou svému nositeli během letošního léta pocit svěžesti. Součástí kolekce je nejen sprchový gel, tuhý deodorant a deodorant ve spreji, ale také dárková sada. Svěžest 24 hodin denně, 7 dní v týdnu! V českých prodejnách můžete kolekci vyhlížet od července 2023.“

Limitka The White Wolf vznikla k oslavám uvedení nadcházející třetí řady seriálového Zaklínače od Netflixu, na jehož první sérii epizod se můžeme těšit už 29. června 2023. Dočkat bychom se měli osmi dílů, přičemž druhá vlna se k divákům dostane až 27. července 2023.

Zdroj: Old Spice

Zdroj: TZ

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn