Amnesia A Machine For Pigs – úvodka

Získejte Amnesia: A Machine For Pigs zcela zdarma

7. 6. 2023
Zdroj náhledu: The Chinese Room

Nový díl hororové série Amnesia s podtitulem The Bunker se po několika odkladech konečně dočkal vydání. Titul vyšel včera a už sbírá kladné ohlasy. Také recenzenti se nebojí hře udělovat od sedmi až po devět bodů z deseti. Pokud do série chcete proniknout hlouběji nebo pouze toužíte si rozšířit svou sbírku her, nečekejte ani minutu. K příležitosti vydání Amnesia: The Bunker web GOG nabízí jeden z předchozích dílů po omezenou dobu zcela zdarma.

Amnesia: A Machine For Pigs je titul z roku 2013 a na rozdíl od zbytku franšízy zde studio Frictional Games figuruje jako vydavatel. Změna autorů jde poznat na trochu odlišném přístupu a hratelnosti, ale i tak vám titul nabídne temnou atmosféru hustou tak, že by se dala krájet. Hra bude na GOG dostupná ještě padesát hodin, a proto byste neměli moc dlouho váhat. Po přidání do knihovny vám zůstane už navždy. Ostatní díly navíc můžete zakoupit s příjemnou slevou jak na GOG, tak na Steamu i Epic Games Store.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.