Summer Game Fest – úvodka

Program na Summer Game Fest a další herní prezentace v červnu

5. 6. 2023
Zdroj náhledu: summergamefest.com

Červen pro hráče znamená období, v němž se konají největší herní události. Všichni nepochybně čekáme se zatajeným dechem na to, až 8. června slavnostně vypukne Summer Game Fest, po tom, co byla konference E3 zrušena. Nebude to pouze Summer Game Fest, ale tento měsíc nás toho čeká mnohem více. Být vámi, vezmu si nějaký zápisník nebo využiju upozornění na mobilu, protože si nechcete nechat ujít ani jednu zajímavou prezentaci… a že je toho skutečně dost. Pro lepší orientaci jsme pro vás poskládali přehledný seznam těch nejzajímavějších akcí.

Guerrilla Collective    

7. června od 18.00

Čekají nás nové trailery, nečekaná oznámení i ukázky gameplaye ze zajímavých projektů, které většinou spadají do kategorie indie her.

Summer Game Fest    

8. června od 21.00

Geoff Keighley už nějakou dobu láká na svou akci, která se uskuteční před živým publikem v Los Angeles a bude streamována do celého světa. Jedná se o největší herní událost tohoto roku se širokým zástupem velkých jmen. Těšit se můžeme na spoustu odhalení, ukázek a mnohem víc.

Days of the Devs    

8. června od 23.00

Prezentace indie her.

Devolver Direct    

9. června od půlnoci

Ze čtvrtka na pátek se uskuteční fanoušky velice oblíbená prezentace společnosti Devolver Digital, která se nikdy nezdráhá vybočit z řady a nabídnout trochu jinou show než všichni ostatní.

Access-Ability    

9. června od 17.00

Prezentace zaměřená pro hráče se zdravotním postižením. Čeká nás celkem patnáct vzrušujících her, rozdávání klíčů i ukázka přístupnosti.

Tribeca Games Spotlight    

9. června od 21.00

Čekají nás exkluzivní hry a rozhovory s tvůrci z oficiálního výběru Tribecy.

Future Of Play    

10. června od 17.00

Letní herní festival Future Of Play chystá oznámení a odhalení více než třiceti her od nezávislých vývojářů.

Wholesome Direct    

10. června od 18.00

Další prezentace věnovaná indie hrám.

Future Games Show    

10. června od 19.00

V čele s hvězdně obsazenými moderátory – Yuri Lowenthal (Peter Parker / Spider-Man) a Laura Bailey (Mary Jane Watson) – Future Games Show přinese přes padesát titulů.

OTK Games Expo    

10. června od 21.00

Oslava herního průmyslu pořádaná společností OTK, během níž se objeví několik indie titulů zahrnujících desítky žánrů.

Xbox Games Showcase    

11. června od 19.00

Asi jedna z nejočekávanějších událostí tohoto léta odstartuje v neděli od sedmé hodiny večer. Prezentace by měla trvat kolem hodiny a hned po ní bude následovat Starfield Direct od Bethesdy – ukázka věnovaná výhradně připravovanému sci-fi titulu.

PC Gaming Show    

11. června od 22.00

Pro PC hráče možná jedna z těch nejzajímavějších prezentací, slibující přes padesát her, patnáct nových oznámení a ukázku prozatím nejmenované strategie brněnského studia Ashborne Games.

Ubisoft Forward    

12. června od 19.00

Pokud čekáte na novinky ohledně Avatar: Frontiers of Pandora, Assassin’s Creed Mirage, Assassin’s Creed Nexus VR nebo The Crew: Motorfest, nenechte si ujít Ubisoft Forward. Objevit by se mohly i zmínky o Skull and Bones, což se bohužel nedá říct o stále odkládaném remaku Prince of Persia: The Sands of Time. Vrcholem večera by mělo být představení zcela nové hry.

Capcom Showcase    

12. června od půlnoci

Obsah by údajně měl stačit na přibližně půlhodinové vysílání, během něhož se dozvíme informace o řadě připravovaných her. Upozornění Capcomu je takové, že některé hry zahrnuté v prezentaci nemusí být vhodné pro mladistvé.

Xbox Games Showcase Extended    

13. června od 19.00

Show navazující na Xbox Games Showcase a poskytující více rozhovorů na základě odhalení z hlavní události.

Dames-4-Games    

13. června od 22.00

Prezentace zaměřená na ženy jakožto tvůrkyně a fanynky herní kultury.

RGG Summit Summer    

16. června od 5.00 ráno

Akce zaměřená na nové tituly studia Ryu Ga Gotoku. Kromě potenciálního oznámení nových her se můžete těšit na Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name a Like a Dragon 8.

Pro více podrobností ohledně Summer Game Festu navštivte webové stránky. Pokud chcete mít přehled i o dalších herních událostech, mrkněte zde.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.