Zkušební předplatné služby Xbox Game Pass za jedno euro bylo zrušeno

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Microsoft

Noví uživatelé si za Game Pass již od prvního měsíce budou muset zaplatit plnou cenu, nikoliv vyzkoušet promo nabídku za 1 euro, tedy 26 Kč.

xboxgame pass – logo

Zdroj: Microsoft

Zrušení této výhodné nabídky, která zahrnovala službu Game Pass Ultimate, potvrdili pro magazín The Verge zástupci společnosti Microsoft. Ti uvádějí, že současná politika, která fungovala několik let, končí a že společnost hledá jiné možnosti akce pro nové uživatele. V současné době tak novým zájemcům nezbyde nic jiného než si zaplatit plnou cenu, která u Xbox Game Pass Ultimate činí 339 Kč za měsíc. V případě klasického Game Passu pro konzole nebo PC si zaplatíte 259 Kč za měsíc.

„Ukončili jsme naši předchozí zaváděcí nabídku pro Xbox Game Pass Ultimate a PC Game Pass a do budoucna přemýšlíme o jiných alternativách pro nové členy,“ uvedla Kari Perez. Je samozřejmě otázkou, proč k tomuto kroku Microsoft přistoupil. Jednou z možností, o které se mluví, je nový rodinný režim Friends & Family, v němž za 21,99 euro můžete svůj Xbox Game Pass Ultimate sdílet mezi dalšími čtyřmi lidmi. 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn