Xbox – logo

Zkušební předplatné služby Xbox Game Pass za jedno euro bylo zrušeno

28. 3. 2023
Zdroj náhledu: Microsoft

Noví uživatelé si za Game Pass již od prvního měsíce budou muset zaplatit plnou cenu, nikoliv vyzkoušet promo nabídku za 1 euro, tedy 26 Kč.

xboxgame pass – logo

Zdroj: Microsoft

Zrušení této výhodné nabídky, která zahrnovala službu Game Pass Ultimate, potvrdili pro magazín The Verge zástupci společnosti Microsoft. Ti uvádějí, že současná politika, která fungovala několik let, končí a že společnost hledá jiné možnosti akce pro nové uživatele. V současné době tak novým zájemcům nezbyde nic jiného než si zaplatit plnou cenu, která činí 339 Kč za měsíc. V případě klasického GP pro konzole nebo PC si zaplatíte 259 Kč za měsíc.„Ukončili jsme naši předchozí zaváděcí nabídku pro Xbox Game Pass Ultimate a PC Game Pass a do budoucna přemýšlíme o jiných alternativách pro nové členy,“ uvedla Kari Perez. Je samozřejmě otázkou, proč k tomuto kroku Microsoft přistoupil. Jednou z možností, o které se mluví, je nový rodinný režim Friends & Family, v němž za 21,99 euro můžete svůj Ultimate sdílet mezi dalšími čtyřmi lidmi. 

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.