Counter Strike 2 náhled

CS:GO před vydáním nového Counter-Strike 2 překonává historické rekordy

27. 3. 2023
Zdroj náhledu: Valve

Počet současně aktivních hráčů dosáhl nového rekordu, který byl překonán po téměř třech letech. Důvodem zvýšeného počtu hráčů je možnost testování betaverze nadcházejícího Counter-Strike 2.

Oznámení Counter-Strike 2, který poběží na novém enginu Source 2 a bude oficiálním nástupcem deset let starého Counter-Strike: Global Offensive, se postaralo o překonání tří let starého rekordu v počtu aktivních hráčů. Nový vrchol činí 1 501 809, což je o skoro 200 000 více než u předchozího rekordu v dubnu 2020. Důvodem zvýšeného počtu hráčů není samozřejmě nic jiného než přístup do bety nového Counter-Strike 2, který obdrží jen velmi aktivní hráči. Není se tedy čemu divit, že o zmíněný přístup stojí co největší hráčská základna. Jestli je 1 501 809 konečné číslo, to prozatím nevíme. Je možné, že díky touze si vyzkoušet betaverzi bude toto číslo co nevidět překonáno. Na druhou stranu se jedná o úctyhodnou statistiku, která se do desetileté historie CS:GO určitě zapíše velkým písmem.

Counter-Strike 2 by měl vyjít již toto léto. Pokud vás zajímají některé detaily, můžete zavítat do našeho staršího článku, kde nový díl detailněji popisujeme.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.