CS:GO před vydáním nového Counter-Strike 2 překonává historické rekordy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Valve

Počet současně aktivních hráčů dosáhl nového rekordu, který byl překonán po téměř třech letech. Důvodem zvýšeného počtu hráčů je možnost testování betaverze nadcházejícího Counter-Strike 2.

Oznámení Counter-Strike 2, který poběží na novém enginu Source 2 a bude oficiálním nástupcem deset let starého Counter-Strike: Global Offensive, se postaralo o překonání tří let starého rekordu v počtu aktivních hráčů. Nový vrchol činí 1 501 809, což je o skoro 200 000 více než u předchozího rekordu v dubnu 2020. Důvodem zvýšeného počtu hráčů není samozřejmě nic jiného než přístup do bety nového Counter-Strike 2, který obdrží jen velmi aktivní hráči. Není se tedy čemu divit, že o zmíněný přístup stojí co největší hráčská základna. Jestli je 1 501 809 konečné číslo, to prozatím nevíme. Je možné, že díky touze si vyzkoušet betaverzi bude toto číslo co nevidět překonáno. Na druhou stranu se jedná o úctyhodnou statistiku, která se do desetileté historie CS:GO určitě zapíše velkým písmem.

Counter-Strike 2 by měl vyjít již toto léto. Pokud vás zajímají některé detaily, můžete zavítat do našeho staršího článku, kde nový díl detailněji popisujeme.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn