God of War – Boy

Zvěsti ohledně Playstationu a velkých oznámení

28. 3. 2022
 

Pro fanoušky PlayStationu se v posledních měsících objevilo mnoho důležitých novinek. Od převzetí společností Bungie až po oznámení PSVR 2 - už teď se máme na co těšit, a vypadá to, že brzy přijdou další odhalení.

Zdroj: PlayStation

Za poslední měsíce se objevilo mnoho úniků a zvěstí týkajících se budoucnosti systému PlayStation, přičemž se většinou vztahovaly k budoucím akvizicím a prakticky potvrzenému programu Spartakus. Společnost také vyvíjí několik exkluzivních her a od PlayStation Studios se očekává, že v příštích několika letech dodá několik avizovaných i neavizovaných her. Mohlo by se tedy zdát, že oznámení může přijít kdykoliv – a to v mnoha různých podobách. Fanoušci očekávající velké novinky mohou mít štěstí, protože Greg Miller z Kinda Funny Games dal hráčům důvod k radosti. Podle Millera slyšel o PlayStationu tři velké zvěsti. Podle těchto zdrojů by se novinky mohly objevit již příští týden. Tyto novinky týkající se PlayStationu jsou natolik důležité, že Kinda Funny Games v očekávání odhalení odkládá svůj podcast PS I Love You, či co to vlastně je. Zatímco Miller pochopitelně neposkytl o těchto zvěstech žádné podrobnosti, fanoušci již o oznámeních spekulují.

Nejpravděpodobnějším oznámením by mohla být služba PlayStation Spartacus, která bude nabízet rozsáhlý katalog klasických titulů pro PlayStation a současně propojí služby PlayStation Now a PlayStation Plus. Vzhledem k tomu, že z obchodů byly staženy karty PlayStation Now a důvěryhodné zdroje, jako je Jason Schreier, potvrdily, že Spartakus je na cestě, vzbuzuje program velká očekávání. Někteří jej dokonce označují za konkurenta služby Xbox Game Pass. Bude velmi zajímavé sledovat, nakolik splní očekávání hráčů.

Vedle očekávaného odhalení Spartaka si všichni kladou otázku, co budou další dvě novinky. Některé zvěsti naznačují, že společnost Sony možná odkoupila od Konami určité duševní vlastnictví, nicméně to zatím nebylo potvrzeno. Obdobně se fanoušci ptali, zda společnost získá vydavatele v reakci na převzetí Activision Blizzard společností Microsoft. Není vyloučeno, že budou oznámeny některé hry a pravděpodobně bude představena jedna z dosud neznámých her studia PlayStation Studios. Nejenže se Greg Miller vyhnul poskytnutí konkrétních podrobností o těchto zvěstech, ale jeho komentář, že by to mohl být „velmi zajímavý týden“, nenapovídá, zda budou zprávy dobré, nebo špatné – může se jednat dokonce o kombinaci obojího.

Společnost PlayStation se zatím nevyjádřila

Měli bychom mít samozřejmě na paměti, že se jedná o pouhé zvěsti a neexistuje žádná záruka, že budou potvrzeny nebo že společnost PlayStation v nejbližších dnech vydá nějaké oznámení. Greg Miller má však důvod, aby byl ceněným a důvěryhodným členem videoherního průmyslu. Fanoušci PlayStation by tedy měli příští týden sledovat novinky.

Zdroj: gamerant.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.