GTA – Logo

Rockstar představil předplatné pro GTA Online

28. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Od 29. března si hráči mohou hru předplatit za měsíční poplatek 5,99 USD a kdykoliv od ní odstoupit. Za tento dodatečný poplatek získáte pravidelný měsíční převod 500 000 GTA$ na váš účet u Maze Bank a také exkluzivní výhody, jako je odpuštění členských poplatků LS Car Meet a další. Prohlášení společnosti Rockstar naznačuje, že měsíční odměny a výhody se budou lišit, protože popisuje, co předplatitelé získají mezi 29. březnem a 27. dubnem.

GTA+ představuje nový členský program exkluzivně pro GTA Online pro PlayStation 5 a Xbox X/Series, který bude spuštěn 29. března a poskytne snadný přístup k řadě cenných výhod pro nové i dlouholeté hráče na konzolích nejnovější generace,“ uvedla společnost Rockstar ve svém prohlášení. „Jako člen GTA+ získáte pravidelný měsíční příspěvek ve výši 500 000 GTA$ na svůj účet v Maze Bank a také možnost nárokovat si nemovitosti v Los Santos a okolí, čímž se vám odemknou měsíční aktualizace hry, které jste možná zmeškali, speciální vylepšení vozidel, slevy pouze pro členy, bonusy GTA$ a PR a další.

Zdroj: igdb.com

Seznamte se s nabídkou prvního měsíce členství – od 29. března do 27. dubna:

 • GTA$500 000 automaticky vyplaceno na váš bankovní účet Maze.
 • The Nine Eight Principle - bezplatný upgrade od Hao's Special Works, než bude k dispozici ke koupi široké veřejnosti - plus HSW Orange Trip a HSW CMYK Glitch livery.
 • Auto Shop v La Mesa přináší sérii novinek o hrách Los Santos Tuners. Stávající majitelé autoservisů se mohou do La Mesy přestěhovat bez dalších nákladů.
 • Odpuštění členského poplatku za LS Car Meet. Stávající členové LS Car Meet s GTA+ obdrží po dobu konání akce náhradu 50 000 USD GTA$.
 • Majitelé jachet mohou bez příplatku přejít na Aquarius Super Yacht.
 • Tričko Gusset Frog a tričko a šortky Broker Prolaps Basketball se automaticky přidávají do vašeho šatníku.
 • Barvy dopravníku pro Mammoth Avenger, APC HVY a TM-02 Khanjali.
 • Výběr volných barev a emblémů pro autosalon.
  3x GTA$ a PR pro speciální sérii pracovních závodů Hao.
 • 2X Rep na pouličních závodech.
 • Společnost Rockstar uvádí, že členové GTA+ si budou moci zakoupit také karty GTA+ Shark, které nabízejí další bonusy.

Každý měsíc bude GTA+ obsahovat novou sadu exkluzivních odměn, které mohou členové získat,“ uvádí Rockstar. „Stačí navštívit Legendary Motorsport, Hao's Special Works, Maze Bank Foreclosures, DockTease a další obchody ve webovém prohlížeči GTA Online a získat a uplatnit členské výhody v každém období před jejich vypršením. Všechny výhody GTA+ jsou poskytovány navíc k našim běžným akcím GTA Online, které budou pokračovat pro všechny běžné hráče.“

Jak se z formulace společnosti Rockstar zdá, přístup k tomuto členskému programu nebudou mít hráči na PlayStation 4, Xbox One a PC.

Zdroj: gameinformer.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.