2B-Fall-Guys

2B skin z NieR:Automaty míří do Fall Guys

11. 6. 2021
Zdroj náhledu: Mediatonic

Včerejší prezentace Summer Game Fest 2021 přinesla spoustu novinek z herního světa. Tato akce byla pouze začátkem toho, co nás čeká na následujících dnech – svátku všech hráčů – E3! Jednou z prvních novinek je oznámení dalšího crossoveru populární multiplayerové hry Fall Guys: Ultimate Knockout. Tentokrát si tvůrci z Mediatonic jako vzor nového skinu vzali postavu androidky 2B ze hry NieR: Automata. Je až k neuvěření, jak může sexy obleček nasazený na fazoli najednou vypadat tak neforemně.

Skin bude ve hře dostupný od 18. června opět po limitovanou dobu, tak si pro něj nezapomeňte zajít do obchodu, než bude fuč, protože přeci jen jde o 2B. Jestli se v budoucnu dočkáme skinů dalších postav z této hry, nemůžeme říci s jistotou, ale určitě by nebylo na škodu ztvárnit i A2, 9S či postavu Emila.  

Fall Guys chrlí jeden nový skin za druhým. Kromě skinů známých herních postav se vývojáři nebojí ani spolupráce se slavnými tvářemi. Jako poslední novinka se ve Fall Guys objevil skin inspirovaný Bombermanem, Tronem, Boxzillou, Among Us a před nějakou dobou dokonce i Doomem. Uvidíme, co nám Mediatonic naservírují příště.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.