Smuggler Simulator – Logo

3T Games chystá dva zajímavé simulátory

17. 2. 2021
Zdroj náhledu: 3T Games

Napadlo vás někdy, jak obtížná musí být práce záchranáře na dálnicích či práce takového hraničního pašeráka? Pokud ano, díky polskému studiu  3T Games si tyto dvě činnosti budete moci vyzkoušet na vlastní kůži. A upřímně, vypadají dost zajímavě. 

Co vás v Roadside Assistence Simulatoru čeká

Každodenní prací v Roadside Assistence Simulatoru bude vytahování zapadlých vozidel, nabíjení vybitých autobaterií, vyprošťování řidičů nebo jen někomu vyměníte píchlé kolo. Díky pomoci zákazníkům budete vydělávat peníze, které můžete  investovat do vylepšení své firmy, což vám umožní  získávat lépe  placené zakázky.

Abyste to samozřejmě neměli jednoduché, budete muset čelit přeplněným a dost rušným ulicím v centru města a na předměstí,. Ve městě pochopitelně nejste jedinou společností, co pomáhá lidem v nouzi – proto se budete muset mít na pozoru a ke klientům se dostat dříve, než vás předběhne konkurence. Tím budete nejen získávat lepší pověst své společnosti, ale zároveň i respekt jako nejlepší silniční asistent v tísni.

Roadside Assistence Simulator  slibuje širokou škálu rozmanitých úkolů, poutavé a dynamické prostředí a uspokojivé milníky pro vaši společnost. Díky těmto a mnoha dalším prvkům má titul přinést desítky hodin zábavy. Budete hrát z pohledu první osoby v otevřeném světě.

Zdroj: T3 Games

Datum vydání

Hra je navržena jako jako triple-A pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Bohužel pro nás má vyjít až v roce 2023, takže  si na ni budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat.

Staňte se nejlepším pašerákem

3T Games zároveň pracuje ještě na jednom titulu, kde se ujmete role pašeráka, jehož úkolem není nic jiného, než přenášet zboží přes hranice. Jednotlivé úkoly lze plnit různými způsoby, kdy bude vaše kreativita hrát zásadní roli. Budete moci například využít tradiční pašerácké způsoby jako například podplácení celníků nebo vymyslíte nějakou bláznivější strategii. Simulátor má také nabídnout různorodá místa po celém světě a díky procedurálnímu generování tak přinést jedinečnou výzvu. 

Smuggler Simulator láka na:

  • - otevřený 3D svět
  • - pohlcující a realistické zkušenosti s pašeráctvím
  • - procedurálně generovaný obsah a mise
  • - modernizaci  pokročilého řemesla a nářadí
  • - využívání vaší kreativity
  • - velkou dávku zábavy s humorem

Smuggler Simulator je plánován na Xbox, Playstation, Switch a PC. Datum vydání ale zatím není známo.

Zdroj: T3 Games

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.