Dragon's Blood – úvodka

Dota: Dragon's Blood bude další seriálovou adaptací Netflixu

17. 2. 2021
Zdroj náhledu: Netflix

Už jen fakt, že má nějaká hra svůj vlastní tematický merch nebo sběratelskou edici jsme brali jako něco navíc, co ne úplně každý titul nabízí. V poslední době se stále více rozrůstá takový nešvar, že toto už nestačí a je potřeba mít i vlastní seriál nebo dokonce film. Dota 2 je jednou z nejpopulárnějších multiplayerových onlinovek, proto se není čemu divit, že tentokrát přišla řada i na ni.

Představení této novinky proběhlo na oficiálním Twitteru, bohužel bez větších detailů. I tak se na osm dílů anime seriálu Dota: Dragon's Blood můžete těšit už 25. března tohoto roku.

Ani sám trailer nám moc neprozrazuje. Kromě potvrzení spolupráce se samotnými vývojáři z Valve můžeme ještě zahlédnout postavu jménem Davion, the Dragon Knight, kolem kterého se bude točit nejspíše celý seriál.

I poslední představení seriálu Tomb Raider přišlo z ničeho nic. Netflix si tak začíná tyto novinky pečlivě střežit a drží informace pod pokličkou. Můžeme jen hádat, který titul to bude příště.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.