5. sezóna Gwent Journey se zaměří na postavu Triss

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Všichni fanoušci karetních her, a zejména pak Zaklínače, pozor! Před pár hodinami byla oznámena v pořadí už 5. sezóna hry Gwent: The Witcher Card Game s názvem Journey. Zatímco minulá sezóna se zaměřila na postavu Yennefer, nyní dá prostor další legendární mocné čarodějce, Triss Merigold, kterou fanoušci mohou znát nejen z knižních románů, ale také z her. Triss celkově patří k jedné z nejoblíbenějších postav celého universa především kvůli svému uhrančivému pohledu a ohnivě rudé barvě vlasů. Odměny, které na vás ve spojitosti s touto postavou čekají, si zkrátka nemůžete nechat ujít!

Journey je něco na způsob Battle Passu, kdy si postupně odemykáte odměny dle své aktuální úrovně. Tu samozřejmě zvyšujete hraním samotné hry, a hlavně vítěznými zápasy ve všech třech režimech, které Gwent nabízí. Sezóna bude trvat tři měsíce, což vám sice může přijít jako dost času, ale není důvod, proč to odkládat. Přeci jen projít všechny úrovně nějaký ten čas zabere.

Zdroj: playgwent.com

Čeká na vás celkem sto úrovní s více než lákavými odměnami, jako jsou různé avatary a klíče, které v knize odměn můžete vyměnit za jiné položky. Kromě základní úrovně, která je samozřejmě zcela zdarma pro každého hráče, máte možnost si zakoupit Premium Pass (8,39 $). Ten vám navíc zpřístupní další legendární ceny, jako jsou oblečky, různé doplňky, karty, speciální animované avatary a mnoho dalšího.  

Více podrobností najdete zde.

Gwent: The Witcher Card Game si můžete zahrát zcela zdarma nejen na vašich konzolích a počítačích, ale také na svých mobilních zařízení, tak směle do toho.

Kdo byste přeci jen hru Gwent: The Witcher Card Game ještě neznali, jde o karetní strategii ze světa Zaklínače. V rychlých online PvP duelech budete muset zapojit blafování, logické uvažování, triky a taktizování. Sami si sestavujete svůj vlastní balíček karet s tematikou různých bestií a postav. Na výběr máte hned tři režimy – klasický, sezónní a arénový. Nemusíte se bát, princip hry velmi rychle pochopíte a získáte tak zábavu na celé dlouhé hodiny.

Zdroj: playgwent.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn