Playstation – logo

75% slevy v obchodě PlayStation Store

4. 3. 2022
Zdroj náhledu: Playstation

Hráči na PlayStationu mají zřejmě štěstí, protože v obchodě PlayStation Store se neustále objevují nové nabídky. Společnost Sony před několika dny zahájila výprodej Essential Picks, v jehož rámci nabízí stovky her pro systémy PS4 a PS5 se slevou až 75 %.

Ve výprodeji Essential Picks je na prvním místě Battlefield 2042, a přestože není tajemstvím, že mnoho hráčů bylo z Battlefieldu 2042 zklamáno, 20% sleva v obchodě PlayStation Store by mohla být pro hráče dobrou pobídkou, aby si hru vyzkoušeli. Bohužel stojí za zmínku, že zlevněny jsou pouze edice Ultimate a Gold, přičemž první z nich je k dispozici za 95,99 USD ze 119,99 USD a druhá za 74,99 USD z 99,99 USD. Standardní edice zůstává za plnou cenu.

Naštěstí pro hráče nabízí obchod PlayStation Store v rámci výprodeje Essential Picks několik stovek her nejrůznějších žánrů. Obchod také v současné době nabízí 25% slevu na hru Life is Strange: True Colors, přičemž cena klesla ze 79,99 na 59,99 dolarů pro PS4 i PS5. Kromě her pro jednoho hráče je v nabídce i spousta zlevněných titulů pro více hráčů, včetně Dead by Daylight (11,99 USD), Among Us (3,99 USD) a mnoha dalších.

Zdroj: Playstation

V Essential Picks si rovněž můžete vybírat ze široké nabídky DLC, rozšiřujících balíčků a speciálních edic. Fanoušci hry Dead by Daylight si pravděpodobně budou chtít pořídit kapitolu Resident Evil, která přidává Nemesise, Leona Kennedyho a Jill Valentine. Resident Evil Chapter pro Dead by Daylight je k dispozici za 8,39 USD, což je o 30 % méně než původní cena 11,99 USD pro PS4 a PS5. Mezi další populární DLC patří New Frontier Pass pro Civilization 6, halloweenská kapitola pro Dead by Daylight, Expansion Pass pro Just Cause 4 a mnoho dalších.

Vezměte prosím na vědomí, že masivní slevy ve výprodeji Essential Picks budou trvat pouze do 16. března 2022. Výprodej Essential Picks byl spuštěn krátce po výprodejích Big in Japan a Games Under $15, které jsou rovněž k dispozici v obchodě PlayStation Store. Podobně jako Essential Picks nabízí výprodej Big in Japan slevy až 75 %, ale na hry z Japonska nebo s tematikou, jako Monster Hunter World, Nier: Automata, Judgment, The Evil Within, Dragon Ball Z a další. Akce Big in Japan Sale bude k dispozici pouze do 9. března 2022, zatímco akce Games Under $15 skončí 16. března 2022.

Zdroj: gamerant

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.