Against the Storm náhled

Against the Storm - Experimentální aktualizace

26. 3. 2023
Zdroj náhledu: Eremite Games

Budovatelská strategie s rogue-lite prvky Against the Storm patřila jednoznačně k velkým překvapením minulého roku. Hra je zatím stále ve fázi předběžného přístupu a stabilně si drží kolem 95 % kladného uživatelského hodnocení. Vývojáři poctivě pracují a nyní přichází s experimentální aktualizací, která přináší volby v eventech a událostí.

Vývojáři dle svých slov sledovali dva nevyřešené problémy se současnou implementací událostí na mýtinách. Jednak chybělo dostatečné rozhodování kolem jejich řešení, jednak stávající volby (možnosti odměn) měly velmi omezenou příchuť. K tomu se formovalo velmi omezené časové rozmezí pro zahájení akce na vysoké prestiži. Nástroje byly nadměrně zastoupeny a velmi proklamovaná také byla celková podobnost požadavků v daných událostech. V neposlední řadě se jednalo o poměrnou nevyváženost odměn za splnění různých událostí.

Against the storm volby

Zdroj: Eremite Games„Abychom všechny tyto problémy vyřešili, zavedli jsme systém volby události. Převážná většina událostí bude mít nyní na výběr ze dvou možností, přičemž odměny a požadavky budou vzájemně provázané (možnosti se mohou lišit v požadovaném zboží a pracovních efektech a výběrem jedné z nich se odměna uzamkne). Některá rozhodnutí, která budete činit, mohou mít nyní dlouhodobější důsledky a ovlivňovat vaše výhody a zakázky.“ – Eremite Games

Z praktického hlediska to bude fungovat, že si vždy můžete zvolit minimálně ze dvou možností, které s sebou přináší také adekvátní odměnu za splnění.

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.