Age of Empires 4 – logo

Age of Empires 4 se odhalil na E3

14. 6. 2021
Zdroj náhledu: Microsoft

Na společné prezentaci společností Microsoft a Bethesda na veletrhu E3 byl odhalen trailer na Age of Empires 4. Je na něm vidět kousek Johanky z Arku jedoucí na koni a předvádějící jízdní útok a také několik dalších kousků – lučištníka jedoucího přímo z asijské stepi, kováře pracujícího v kovárně a začínající obléhání. Jedná se o celkem povedený styl se světelnými obrysy rozvrženými do realistických lokací.

Zdroj: xbox.com

Na krátkých záběrech se objevuje široká škála jednotek – francouzští rytíři, váleční sloni, velbloudí lučištníci, janovští střelci z kuší, nějaké ty strašidelné trebuchety na voze, které se táhnou bez posádky. Najdete zde všechny vaše oblíbené věci z Age of Empires. Nicméně nám to ale pořád neříká nic nového o tom, jak se toto pokračování hraje.

Age of Empires 4 vyjde 28. října 2021 pro PC a Xbox – na něm bude okamžitě k dispozici v rámci služby Xbox Game Pass.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.