HITMAN3 – logo

Agent 47 se stává línějším díky novému DLC

14. 6. 2021
Zdroj náhledu: io interactive

Poslední dobou se Agent 47 chová jako rošťák a v rámci DLC sedmi smrtelných hříchů ke hře Hitman 3 se pouští do všemožných hamižných a pyšných prohřešků. Nyní je na cestě i třetí smrtelný hřích – období lenosti se objeví tento týden. 

Zdroj: io interactive

Kontrakt Sloth Depletion hodí o dost línějšího Agenta 47 do ušmudlaného Dartmooru. Tentokrát se mu moc nezamlouvá obvyklé plížení, při kterém každý krok a určité akce vyčerpávají ukazatel vitality. IO v livestreamu uvedlo, že budou existovat způsoby, jak vitalitu doplnit, ale hlavním cílem se zdá být likvidace cílů při vynaložení co nejmenšího úsilí.

Vzhledem k tomu, že sezóna pýchy končí, Agent 47 vymění svůj neuvěřitelně honosný oblek za daleko odpudivější oblečení pokryté slizkými vlákny. Společně se svým oblekem lotofága má k dispozici také rezavou plácačku SMG a bezkontaktní minu ve tvaru hlemýždě.

Sezóna lenochů začíná 15. června přibližně v 6:00 PT / 14:00 BST / 9:00 ET a očekává se, že bude probíhat po dobu následujících čtyř až šesti týdnů. Patch přinese také několik drobných vylepšení a změn – ačkoli stále bez výměny ramen mimo boj, bohužel. 

Zdroj: Pcgamer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.