Far Cry 6 DLC aneb záporáci vedou

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Ubisoft

Herní studio Ubisoft na své konferenci E3 představilo řadu zajímavých herních novinek, mezi nimiž nesmělo chybět ani zbrusu nové Far Cry 6. Jako fanoušci série Far Cry se na novou hru velmi těšíme a pozorně sledujeme všechny novinky, které ke hře přicházejí. Už jsme vám zmiňovali pohled z třetí osoby a upozornili jsme vás i na fake news spojené právě s touto hrou.

Far Cry 6 je zasazené do období kubánské revoluce na ostrově Yara. Pro tuto herní sérii je zvykem, že charismatičtí záporáci se snaží svou specifickou osobností získat emoce hráčů a více je vtáhnout do prostředí hry. Výjimkou se nezdá být ani yarský el presidente, Antón Castillo, který si vypůjčil tvář perfektního herce Giancarla Esposita známého i z vynikajícího seriálu Breaking Bad, kde ztvárnil postavu Guse Fringa.

Když už jsme u těch záporáků, na E3 bylo právě představeno i nové DLC, kde si budete moct zahrát právě za záporáky z minulých dílů – Josepha Seeda z Far Cry 5, Pagana Mina z Far Cry 4 a nejznámějšího záporáka série Far Cry, Vaase Montenegra z Far Cry 3. Právě DLC by mělo představit postavy záporáků z minulých dílů, protože o nich víme poměrně velmi málo. Hra má vyjít 7. 10. 2021 a my v redakci se jí už nemůžeme dočkat.

Zdroj: ubisoft.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn