Far Cry 6 – DLC

Far Cry 6 DLC aneb záporáci vedou

14. 6. 2021
Zdroj náhledu: Ubisoft

Herní studio Ubisoft na své konferenci E3 představilo řadu zajímavých herních novinek, mezi nimiž nesmělo chybět ani zbrusu nové Far Cry 6. Jako fanoušci série Far Cry se na novou hru velmi těšíme a pozorně sledujeme všechny novinky, které ke hře přicházejí. Už jsme vám zmiňovali pohled z třetí osoby a upozornili jsme vás i na fake news spojené právě s touto hrou.

Far Cry 6 je zasazené do období kubánské revoluce na ostrově Yara. Pro tuto herní sérii je zvykem, že charismatičtí záporáci se snaží svou specifickou osobností získat emoce hráčů a více je vtáhnout do prostředí hry. Výjimkou se nezdá být ani yarský el presidente, Antón Castillo, který si vypůjčil tvář perfektního herce Giancarla Esposita známého i z vynikajícího seriálu Breaking Bad, kde ztvárnil postavu Guse Fringa.

Když už jsme u těch záporáků, na E3 bylo právě představeno i nové DLC, kde si budete moct zahrát právě za záporáky z minulých dílů – Josepha Seeda z Far Cry 5, Pagana Mina z Far Cry 4 a nejznámějšího záporáka série Far Cry, Vaase Montenegra z Far Cry 3. Právě DLC by mělo představit postavy záporáků z minulých dílů, protože o nich víme poměrně velmi málo. Hra má vyjít 7. 10. 2021 a my v redakci se jí už nemůžeme dočkat.

Zdroj: ubisoft.com

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.