Akční 2D bojovka a vesmírná strategie zdarma na Epic Games Store

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
I tento čtvrtek nám společnost Epic Games přináší další dva tituly, které si po dobu jednoho týdne můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Dnes se na seznamu objevila 2D akční bojovka Speed Brawl a vesmírná strategická hra Tharsis.

Speed Brawl

Speed Brawl od vývojářského studia Double Stallion Games je akční bojová hra ve stylu 2D, v níž je nutný rychlý pohyb, správné načasování a vytváření různých komb. Titul nabízí unikátní propracovaný a zábavný bojový systém, možnost projít celou kampaň v singleplayeru či online kooperaci, zajímavou vizuální stránku a rovněž mnoho vylepšení pro vaše bojovníky.

Akční 2D bojovka Speed Brawl bude na Epic Games Store dostupná do 23. září 2021.

Tharsis

Ve hře Tharsis se vydáváte na první lidskou misi na rudou planetu Mars. Všechno samozřejmě neprobíhá hladce a těsně před cílem vás zasáhne roj meteorů, který značným způsobem poškodí vaši loď. Během okamžiku tak ztratíte všechny zásoby a také několik členů posádky. Tharsis je hardcore tahová vesmírná strategie, v níž je vaším úkolem opravit loď. K tomu využijete vaši přeživší posádku, mezi kterou rozdělíte různé úkoly.

Strategie Tharsis bude na Epic Games Store rovněž dostupná do 23. září 2021.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn