Tharsis Epic Games

Akční 2D bojovka a vesmírná strategie zdarma na Epic Games Store

16. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

I tento čtvrtek nám společnost Epic Games přináší další dva tituly, které si po dobu jednoho týdne můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Dnes se na seznamu objevila 2D akční bojovka Speed Brawl a vesmírná strategická hra Tharsis.

Speed Brawl

Speed Brawl od vývojářského studia Double Stallion Games je akční bojová hra ve stylu 2D, v níž je nutný rychlý pohyb, správné načasování a vytváření různých komb. Titul nabízí unikátní propracovaný a zábavný bojový systém, možnost projít celou kampaň v singleplayeru či online kooperaci, zajímavou vizuální stránku a rovněž mnoho vylepšení pro vaše bojovníky.

Akční 2D bojovka Speed Brawl bude na Epic Games Store dostupná do 23. září 2021.

Tharsis

Ve hře Tharsis se vydáváte na první lidskou misi na rudou planetu Mars. Všechno samozřejmě neprobíhá hladce a těsně před cílem vás zasáhne roj meteorů, který značným způsobem poškodí vaši loď. Během okamžiku tak ztratíte všechny zásoby a také několik členů posádky. Tharsis je hardcore tahová vesmírná strategie, v níž je vaším úkolem opravit loď. K tomu využijete vaši přeživší posádku, mezi kterou rozdělíte různé úkoly.

Strategie Tharsis bude na Epic Games Store rovněž dostupná do 23. září 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.