Age of Empires IV intro

Age of Empires 4 nabízí další technický test

15. 9. 2021
Zdroj náhledu: Microsoft

Po uzavřeném betatestu, který probíhal minulý měsíc, bude tento pátek zahájen další technický test pro Age of Empires 4. Do testu se můžete přihlásit přímo na stránce hry ve službě Steam nebo v aplikaci Xbox Insider, ať už jste členem programu či nikoli. Jedinou překážkou bude, že budete muset splnit nebo překročit poměrně přijatelné technické požadavky hry, jelikož hra automaticky rozpozná a nastaví grafické nastavení na základě vaší sestavy.

Zátěžový test tento týden nabídne většinu stejného obsahu jako ten minulý, tedy výukovou misi, střety s umělou inteligencí a plnohodnotné zápasy pro více hráčů. Přestože se jedná o zátěžový test, vývojáři důrazně nabádají hráče, aby hráli online zápasy proti skutečným protivníkům. Zahájení testu Age of Empires 4 začíná tento pátek 17. září.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.