Quantum Break - náhled

Akční adventura Quantum Break zmizela ze všech digitálních obchodů

7. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Důvodem pro odstraněni jsou problémy s některými licencemi. Remedy Entertainment dělá vše proto, aby Quantum Break mohl být do prodeje brzy navrácen.

Quantum Break v posledních hodinách zmizel z digitálních obchodů Steam a Xbox Store, a v současnosti jej tak není možné jakkoliv zakoupit. Podobně tomu bylo nedávno i u Game Passu, z něhož byl titul rovněž odstraněn. Podle vývojářů z Remedy Entertainment se nicméně jedná o dočasnou záležitost a titul by měl být navrácen do digitální distribuce. Kdy konkrétně se tak stane, ovšem není jasné. Pro současné majitele se tímto krokem nic nemění a hru je možné hrát i nadále.

Titul vyšel 5. dubna roku 2016 pro Xbox One a PC.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.