Švýcarsko v předělávce pro Euro Truck Simulator 2 představuje Alpy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software

Vývojáři z českého studia SCS Software pokračují v omlazování původních map ve hře Euro Truck Simulator 2 (ETS2). Po Německu a Rakousku dostane nový kabátek také Švýcarsko, které se na nových obrázcích chlubí Alpami.

ETS2 - zasněžené vrcholky

Zdroj: SCS Software

Více než polovinu švýcarského území pokrývají Alpy, tudíž je Švýcarsko považováno za jednu z nejvíce hornatých oblastí v Evropě. Předělávka pro Euro Truck Simulator 2 nabídne pohled na toto pohoří s různými detaily. Můžeme se těšit na nové horské silnice a cesty, které budou nabízet jedinečné výhledy. Konkrétně se do hry dostanou tři možné cesty skrz Alpy, přičemž každá z nich nabídne unikátní zážitek.

Zdroj: SCS Software

První trasou bude průsmyk Great St. Bernard Pass, nacházející se na silnici 27. Druhým místem pro vaše cesty bude Gotthardský průsmyk, který naleznete na dálnici A2. Ten se mimo jiné vyznačuje svým jedinečným železničním a silničním tunelem. Třetí trasa pak povede údolím Val Mesolcina na dálnici A13. Mezi další místa, která s našimi kamiony budeme moci navštívit, patří ledovec, v němž pramení řeka Rhone, a také silnice A9, o níž se více podrobností dozvíme později. Kompletní informace a galerii naleznete v oficiálním příspěvku studia.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn