ETS2 - pohled na tahače

Švýcarsko v předělávce pro Euro Truck Simulator 2 představuje Alpy

2. 4. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Vývojáři z českého studia SCS Software pokračují v omlazování původních map ve hře Euro Truck Simulator 2 (ETS2). Po Německu a Rakousku dostane nový kabátek také Švýcarsko, které se na nových obrázcích chlubí Alpami.

Zdroj: SCS Software

Více než polovinu švýcarského území pokrývají Alpy, tudíž je Švýcarsko považováno za jednu z nejvíce hornatých oblastí v Evropě. Předělávka pro Euro Truck Simulator 2 nabídne pohled na toto pohoří s různými detaily. Můžeme se těšit na nové horské silnice a cesty, které budou nabízet jedinečné výhledy. Konkrétně se do hry dostanou tři možné cesty skrz Alpy, přičemž každá z nich nabídne unikátní zážitek.

Zdroj: SCS Software

První trasou bude průsmyk Great St. Bernard Pass, nacházející se na silnici 27. Druhým místem pro vaše cesty bude Gotthardský průsmyk, který naleznete na dálnici A2. Ten se mimo jiné vyznačuje svým jedinečným železničním a silničním tunelem. Třetí trasa pak povede údolím Val Mesolcina na dálnici A13. Mezi další místa, která s našimi kamiony budeme moci navštívit, patří ledovec, v němž pramení řeka Rhone, a také silnice A9, o níž se více podrobností dozvíme později. Kompletní informace a galerii naleznete v oficiálním příspěvku studia.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.