ETS2 1.45 - Hannover

Aktualizace 1.45 pro ATS a ETS2 je k dispozici v plné verzi

1. 8. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Plánovaná aktualizace 1.45 pro American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2 vyšla v těchto dnech v plné verzi. Nová verze přináší opravdu velké množství novinek, které potěší každého hráče těchto simulátorů.

První zásadní změnou v nové aktualizaci 1.45 pro ETS2 a ATS je vylepšená podpora modifikací třetích stran v režimu multiplayerového režimu Convoy. Nově se k hostitelově relaci můžete připojit i za předpokladu, že nemáte nainstalovanou stejnou modifikaci jako on. Je nutné ovšem zmínit, že modifikace musí být označena speciálním kódem, aby ji hra dokázala ignorovat.

Zdroj: SCS Software

Aby toho nebylo málo, SCS Software zavádí také funkci tzv. senzoru deště. Úkolem této funkce je, na základě hustoty dešťových kapek, automaticky přizpůsobit rychlost stěračů. Tato možnost je plně volitelná, a tudíž je možné ji v nastavení vypnout. Co mě dále hodně potěšilo, je skrytí neprůjezdných cest (ve hře označených křížky). Po této možnosti jsem já osobně již dlouho volal, přece jen, v některých částech hry tyto značky nepůsobily úplně dobře.

Zdroj: SCS Software

Verze 1.45 potěší majitele ETS2 a rozšíření Krone Trailer Pack. Ti obdrží nové typy přívěsů, konkrétně jde o plachtový přívěs Krone Paper Liner a Krone Profi Liner Building. Zároveň s těmito novými přívěsy vycházejí i různé volitelné doplňky apod. U přívěsů ještě chvíli zůstaneme. Společně s novými přívěsy Krone vychází i možnost vlastnit tzv. tankové přívěsy (cisterny). Cisterny můžete vlastnit jak ve hře Euro Truck Simulator 2, tak i American Truck Simulator.

Zdroj: SCS Software

Dostalo se také na úpravu měst a dálnic. Do ETS2 vychází kompletně přepracované německé město Hannover, který obdržel nový vizuál, jenž bude odpovídat současným standardům studia. Do ATS bylo pro majitele rozšíření Wyoming přidáno město Cody a dálnice US-14, což hráčům umožní více prozkoumat Yellowstonský národní park.

Poslední novinkou jsou licencované točny JOST pro Euro Truck Simulator 2, které postupně nahradí původní modely u všech tahačů. Kompletní seznam novinek pro Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator naleznete na oficiálních stránkách studia.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.