Sifu

Aktualizace pro Sifu přidává mandarínské vokály

6. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Od svého uvedení na trh se Sifu těší značné oblibě, vývojáři jsou si však vědomi, že tu a tam lze ještě něco vylepšit. Zatímco v blízké budoucnosti se chystá ještě větší aktualizace, vývojáři hry Sloclap oznámili patch 1.07, který odstraňuje některé chyby a přidává několik nových menších funkcí. Společnost Sloclap se netají tím, že v příštích měsících bude Sifu postupně aktualizovat a vylepšovat. Skutečnost, že bude Rogue-lite obsahovat snadný režim, je zatím pouze největším z několika vylepšení a oprav, které se chystají. Do té doby se některá vylepšení pravděpodobně promítnou do příběhu a pozadí.

Začátkem tohoto týdne vydala společnost Sloclap některé z těchto oprav a vylepšení v aktualizaci, která se týkala různých částí hry. Opravy, jichž se Sifu dočkal, se týkají problémů s uživatelským rozhraním, zvukovým designem, obecným výtvarným řešením. Mezi hlavní inovace aktualizace 1.07 patří doprovod v mandarínském jazyce. Tento konkrétní přídavek je dalším, který Sloclap v nedávné minulosti naznačil, a zdá se, že na tom pracovali velmi rychle, vzhledem k tomu, že hra je venku teprve necelý měsíc.

Zdroj: igdb.com

Nejnovější aktualizace hry Sifu neobsahuje pouze hlasové doplnění v mandarínštině, ale opravuje také řadu drobných chyb, které hráči zaznamenali po vydání hry. Patří mezi ně i zneužití nekonečné smyčky, která může nastat, pokud hráč kopne soupeře, jenž už leží na zemi. Záplata také opravuje chybu nekonečné smyčky techniky Blade, k níž docházelo při boji s Kurokim.

Sifu je k dispozici na PC (Epic), PS4 a PS5.

Zdroj: gamerant.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.