Gears of War – Logo

Možná bude oznámen film Gears of War

5. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Na filmu Gears of War se již nějakou dobu pracuje. Film byl poprvé oznámen v roce 2007, kdy společnost New Line Cinema získala práva na adaptaci populární střílečky z pohledu třetí osoby pro velké plátno. Od té doby se však projekt potácí ve vývojovém pekle.

V roce 2016 bylo při příležitosti uvedení čtvrtého pokračování oblíbení série oznámeno, že se stále na filmu pracuje, nyní ve studiu Universal Pictures, přičemž scénář k hranému filmu má napsat F. Scott Frazier. Od té doby se však o projektu příliš neví.

Zdroj: igdb.com

To se ale může brzy změnit. Zahraniční magazín thedigitalfix se setkal s producentem Dylanem Clarkem, který propagoval svůj nový film o Batmanovi. Chopili se této příležitosti a zeptali se ho, jestli jim může říct něco o filmu Gears of War. Jeho odpověď zněla „ne“, ale ještě dodal „Jsem rád, že vás to zajímá, je to něco, co mě už dlouho těší. Myslím, že to bude oznámeno velmi brzy.“

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.