Succubus – logo

Aktualizace do Succubus přidává bič

29. 4. 2022
Zdroj náhledu: vydija

Byla vydána aktualizace Super Succubus, která přináší nový typ zbraně pro exekuce, alternativní zvukový doprovod pro hlavní postavu, opravy chyb a placené DLC s názvem Superhero Armors DLC za 1,99 eur. Toto DLC přidává pět nových obleků podle oblíbených hrdinek, jako je například Catwoman, novou zbraň a hrdinské selfie pózy.

https://twitter.com/vydija/status/1518917912332931072?s=20&t=RLR8D__Nq1XeJnhTunvaQA

Pro plynulejší hraní bylo kromě nových přírůstků opraveno i několik chyb. Například Vydia už během cutscén nenosí několik párů křídel, modely bez ocasu mají nyní správný zadní kryt a byly opraveny chybějící zvuky u sběratelských předmětů. Kromě toho byl opraven nesprávný text, zobrazující se při získání nového sběratelského předmětu, a filtr obrysů, který způsoboval, že postava byla černá, přičemž vzhled Vydie nyní respektuje preference jejího modelu během H-scén v různých úrovních.

Dále byly provedeny drobné opravy ve Vydiině jeskyni alias Hlavní křižovatce, Hoře rozkoše, Aréně svaté krve, Otročích mostech, Velkém Kali, Krvavých kobkách, Chrámu víry, Zapomenutém doupěti a Světlém lese. To ale není vše, drobných úprav se dočkal také Chorciho most, Ketharova dílna, Les masa, Hora masa, Amazonská zóna, Sběratel, Nimrodův palác a Zóna legendárních bojovníků.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.