Aktualizace do Succubus přidává bič

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: vydija

Byla vydána aktualizace Super Succubus, která přináší nový typ zbraně pro exekuce, alternativní zvukový doprovod pro hlavní postavu, opravy chyb a placené DLC s názvem Superhero Armors DLC za 1,99 eur. Toto DLC přidává pět nových obleků podle oblíbených hrdinek, jako je například Catwoman, novou zbraň a hrdinské selfie pózy.

Pro plynulejší hraní bylo kromě nových přírůstků opraveno i několik chyb. Například Vydia už během cutscén nenosí několik párů křídel, modely bez ocasu mají nyní správný zadní kryt a byly opraveny chybějící zvuky u sběratelských předmětů. Kromě toho byl opraven nesprávný text, zobrazující se při získání nového sběratelského předmětu, a filtr obrysů, který způsoboval, že postava byla černá, přičemž vzhled Vydie nyní respektuje preference jejího modelu během H-scén v různých úrovních.
Dále byly provedeny drobné opravy ve Vydiině jeskyni alias Hlavní křižovatce, Hoře rozkoše, Aréně svaté krve, Otročích mostech, Velkém Kali, Krvavých kobkách, Chrámu víry, Zapomenutém doupěti a Světlém lese. To ale není vše, drobných úprav se dočkal také Chorciho most, Ketharova dílna, Les masa, Hora masa, Amazonská zóna, Sběratel, Nimrodův palác a Zóna legendárních bojovníků.

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn