Call of Duty: Modern Warfare 2 je realitou

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Infinity Ward
Je to konečně oficiální. Infinity Ward potvrdilo název nové hry ze série Call of Duty a skutečně se letošní díl bude jmenovat Call of Duty: Modern Warfare 2, jak naznačovaly dřívější spekulace.

Oznámení Call of Duty: Modern Warfare 2 proběhlo odhalením oficiálního loga a rovněž krátkým teaserem, který skrývá několik indicií. Samotné logo obsahuje bíle stylizovaná písmena M a W, která značí zkratku Modern Warfare. Uprostřed pak dále najdeme zeleně označenou římskou číslici dvě. Logo podle mého názoru vypadá dobře, uvidíme, zda je tento styl zcela finální a i po vydání bude oficiální název vyobrazen pouze touto zkratkou, nikoliv celým názvem.
V krátké ukázce, která trvá přibližně šestnáct vteřin, lze rovněž zahlédnout záblesk Task Force 141, což je ikonická jednotka známá ze starších dílů série Modern Warfare. Pokud nevíte, kde přesně záblesk hledat, zkuste si video stopnout těsně před zobrazením loga. Zarytí fanoušci rovněž v ukázce nalezli další indicii, a to konkrétně zeměpisnou souřadnici 1.3521° N. 103.8198° E, pod kterou se skrývá Singapur. Co to přesně znamená, prozatím nevíme, ale je možné, že se Call of Duty: Modern Warfare 2 může odehrávat v blízkosti této oblasti. No uvidíme, více informací prozatím nemáme. Na ty si zřejmě budeme muset ještě chvíli počkat.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn