Matcho

Hra Matcho ukazuje první gameplay

29. 4. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Nedávno byla oznámena nová hra od FiolaSoft Studio jménem Matcho. Nyní nám vývojáři kromě traileru představili i samotný gameplay hry, která by měla vyjít ještě tento rok na PC, ale i na Xbox a PlayStation. Desetiminutové video nám nabízí ukázku toho, jak bude probíhat souboj mezi protagonistou a jeho nepřáteli v podobě robotických brouků. Představuje nám tak nový prvek s názvem match-3 FPS. V průběhu hry budeme spojovat dohromady nepřátele se stejnými barvami a tím je můžeme zlikvidovat. Kromě soubojového systému, kde se utkáváme jen s některými nepřáteli, nám byl také představen systém, jakým se hrdina pohybuje, a hra tak kromě střílení nepřátel nabízí i ukázku toho, jak se hrdina pohybuje po mapě, a úkoly, které musí řešit. Pokud vás zajímá celý gameplay, můžete ho zhlédnout níže:

České studio stojí za vývojem jiného známého titulu jménem Blackhole, jenž se těšil poměrně velkému úspěchu. Ohlasy pod tímto videem jsou vcelku smíšené a někteří si hru vychvalují, jiní nad ní jen nevěřícně kroutí hlavou. Vývojáři však neustále naslouchají kritice a snaží se ji stále vylepšovat. My samozřejmě se zájmem vývoj sledujeme a jsme zvědaví na její celý gameplay a příběh.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.