Alan Wake 2 – úvodka

Alan Wake 2 dostal plnohodnotnou ukázku gameplaye

9. 6. 2023
Zdroj náhledu: Remedy Entertainment

Alan Wake 2 se během Summer Game Festu dočkal prvního nesestříhaného gameplaye a šéf Remedy, Sam Lake, prozradil další podrobnosti o chystaném survival hororu.

Sam Lake nabídl další podrobnosti k dříve odhaleným faktům o Alanu Wakeovi 2. Hra vám umožní hrát za Alana a nově příchozí agentku FBI, Sagu, kteří se věnují samostatným, ale propojeným kampaním. Hráči mohou mezi oběma kdykoli přepínat, přičemž Saga bude prozkoumávat pacifický severozápad, zatímco Alan se bude snažit uniknout z Temného místa. Vzhledem k tomu, že hráči mohou postavy libovolně měnit, se otevírá nepřeberné množství příběhových odlišností; pokud se rozhodnete, můžete dokonce hrát celou hru za jednu postavu.

Posun pokračování k čistému survival hororu se projevuje silnou atmosférou hry Resident Evil, když Saga zasypává děsivého zabijáka kulkami a zároveň se vyhýbá jeho útokům. Trailer končí vyšetřovací hrou, ale na tuto část příliš dlouhý pohled nedostaneme.

Alan Wake 2 vychází 17. října pro PlayStation 5, Xbox řady X/S a PC prostřednictvím obchodu Epic Game Store.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.