Toxic Commando - úvod

Toxic Commando je zombie hra od Carpentera 

9. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Nové oznámení od Saber Interactive ukazuje překvapivou spolupráci mezi vývojářským studiem a hororovou legendou Johnem Carpenterem na nové hororové střílečce Toxic Commando. 

Všechno, co souvisí s hororovým žánrem v 21. století, vděčí Johnu Carpenterovi. Ikona žánru je zodpovědná za klasiky jako Mlha (The Fog), Christine a Věc (The Thing) z roku 1982. Filmy, které způsobily revoluci v žánru děsů a dodnes inspirují každého, kdo rád děsí publikum. Carpenter nerežíroval žádný film už od roku 2010, ale to neznamená, že skončil se strašením lidí. Nedávné oznámení hry Toxic Commando ukázalo vpád tvůrce Halloweenu do světa hororových her. 

První upoutávka na Toxic Commando přišla na nedávné showcase Summer Games Fest. Hra je výsledkem spolupráce mezi Johnem Carpenterem a Saber Interactive. Saber Interactive jsou také dobře známí v rámci hororového žánru díky populárním titulům, jako jsou World War Z a Evil Dead: The Game. 

Hra docela připomíná i jiné tituly, kde hráči střílejí hordy nemrtvých a různých typů nepřátel jako v sérii Left 4 Dead. Toxic Commando by tak mohla být hra, kterou mnozí fanoušci hledali poté, co byla Back 4 Blood všeobecně považována za zklamání. Trailer tohoto nového zombie titulu nám ukazuje různé zbraně, které se prosekávají všemi různými typy zombíků. Zatímco k tomu navrch bouřlivě hraje Bon Jovi.

Přesná role Johna Carpentera při výrobě tohoto zombie titulu je zatím nejasná. Ani prezentace Summer Games Fest, ani žádné další příspěvky od Sabre nejdou více do hloubky. Carpenter je dobře známý jako někdo, kdo režíruje, píše a skládá hudbu pro své vlastní filmy, například ikonickou hudbu z Halloweenu. Pokud je zodpovědný za něco z psaní nebo hudby, pak je Toxic Commando rozhodně titul, který by si měli fanoušci hororů zapsat na svůj seznam. 

Toxic Commando vyjde na PC, PS5 a Xbox Series X/S v roce 2024. 

Zdroj: igdb.com

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.