ALTERBORN – logo

 Alterborn je looterská soulslike střílečka

28. 3. 2022
Zdroj náhledu: Iron Lung

Polský vydavatel a vývojář Iron Lung oznámil Alterborn, oduševnělou roguelike střílečku z pohledu třetí osoby. Ve hře mohou hráči prozkoumávat rozlehlou a podivuhodnou krajinu pokrytou nadpozemskou faunou a flórou. Navíc se řídí podle vlastních pravidel, proto se musíte hlídat, chcete-li přežít. Za tímto účelem budete mít k dispozici několik arkádových schopností, jejichž používání způsobí spoustu chaosu, ale zároveň by to měla být zábava. Na vydání si budeme muset počkat do třetího čtvrtletí roku 2023, kdy se objeví na PC, Xboxu řady X|S a PlayStationu 5.

Zdroj: Iron Lung

Vedle očekávaného odhalení Spartaka si všichni kladou otázku, co budou další dvě novinky. Některé zvěsti naznačují, že společnost Sony možná odkoupila od Konami určité duševní vlastnictví, nicméně to zatím nebylo potvrzeno. Obdobně se fanoušci ptali, zda společnost získá vydavatele v reakci na převzetí Activision Blizzard společností Microsoft. Není vyloučeno, že budou oznámeny některé hry a pravděpodobně bude představena jedna z dosud neznámých her studia PlayStation Studios. Nejenže se Greg Miller vyhnul poskytnutí konkrétních podrobností o těchto zvěstech, ale jeho komentář, že by to mohl být „velmi zajímavý týden“, nenapovídá, zda budou zprávy dobré, nebo špatné – může se jednat dokonce o kombinaci obojího.

Alterborn je rovněž RPG a její náročnost si lze nastavit spíše pomocí herních mechanismů než posuvníkem. Podle stylu hry si hráči budou moci odemykat různé předměty. To se odráží i v příběhu, neboť během snahy zjistit, co se v tomto nestabilním a bláznivém světě děje, si budete moci vybrat své přátele či nepřátele.

Zdroj:  techraptor.net

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.