Halo boty – úvodka

Extra limitované Halo boty brzy spustí prodej

28. 3. 2022
Zdroj náhledu: Wolverine

Nejen ženy utrácí obrovské částky za boty. Divili byste se, kolik toho takový sběratel ročně vynaloží na rozšiřování své herní sbírky. V těch dnes nenajdete pouze sošky, steelbooky, knížky či obrovské speciální edice, ale do popředí se dostávají také boty. Níže se můžete podívat se soupis všech stylových tenisek, o kterých jsme již psali. Dnešní řeč však bude o extrémně limitovaném páru obuvi s tematikou hry Halo. Boty jsou inspirované Master Chiefem v ikonicky nazelenavé barvě s opotřebovaným dojmem. Chybět nesmí ani zdobení v podobě čísla 117, odznaku UNSC či loga výrobce.

Zdroj: Wolverine

Samotný vznik těchto bot proběhl podobně jako Xbox minilednička. Fanoušci americké značky Wolverine začali poukazovat na to, že model jménem Hellcat nese jisté podobnosti s univerzem Halo. Ve spolupráci s 343 Industries nakonec po více jak roce navrhování a ladění detailů spatřily Halo boty světlo světa a velice brzy přijdou do prodeje… konkrétně zítra 29. března 2022. Divíte se správně, termín je skoro za dveřmi!

Má to ovšem jeden háček. Nasadit si tento pár bude mít možnost pouze velice omezený počet lidí a není to kvůli lehce přemrštěné ceně 225 dolarů (cca pět tisíc korun). Celosvětově bude totiž vyrobeno pouze 117 párů. Dá se tedy jasně dopředu předpokládat, že prodej nebude trvat dlouho, a kdo zkrátka dřív přijde, ten vyhrává. Pokud na ně máte zálusk a po ruce pár zbytečných bankovek, přihlaste se na oficiálních stránkách Wolverine, aby vám neunikla žádná aktualizaci ani spuštění prodeje.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.