Extra limitované Halo boty brzy spustí prodej

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Wolverine
Nejen ženy utrácí obrovské částky za boty. Divili byste se, kolik toho takový sběratel ročně vynaloží na rozšiřování své herní sbírky. V těch dnes nenajdete pouze sošky, steelbooky, knížky či obrovské speciální edice, ale do popředí se dostávají také boty. Níže se můžete podívat se soupis všech stylových tenisek, o kterých jsme již psali. Dnešní řeč však bude o extrémně limitovaném páru obuvi s tematikou hry Halo. Boty jsou inspirované Master Chiefem v ikonicky nazelenavé barvě s opotřebovaným dojmem. Chybět nesmí ani zdobení v podobě čísla 117, odznaku UNSC či loga výrobce.

Zdroj: Wolverine

Samotný vznik těchto bot proběhl podobně jako Xbox minilednička. Fanoušci americké značky Wolverine začali poukazovat na to, že model jménem Hellcat nese jisté podobnosti s univerzem Halo. Ve spolupráci s 343 Industries nakonec po více jak roce navrhování a ladění detailů spatřily Halo boty světlo světa a velice brzy přijdou do prodeje… konkrétně zítra 29. března 2022. Divíte se správně, termín je skoro za dveřmi!

Má to ovšem jeden háček. Nasadit si tento pár bude mít možnost pouze velice omezený počet lidí a není to kvůli lehce přemrštěné ceně 225 dolarů (cca pět tisíc korun). Celosvětově bude totiž vyrobeno pouze 117 párů. Dá se tedy jasně dopředu předpokládat, že prodej nebude trvat dlouho, a kdo zkrátka dřív přijde, ten vyhrává. Pokud na ně máte zálusk a po ruce pár zbytečných bankovek, přihlaste se na oficiálních stránkách Wolverine, aby vám neunikla žádná aktualizaci ani spuštění prodeje.

Zdroj: gamesradar.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn