Quantum Error – logo

Quantum Error se představuje v novém traileru

28. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony zveřejnila po téměř roce od poslední aktualizace nový teaser na připravovanou sci-fi hororovou střílečku Quantum Error od Teamkill. Quantum Error – „vesmírný horor“ – který byl oznámen už roku 2020, vzbudil pozornost, jakmile vyšlo najevo, že tuto střílečku lze hrát jak z první, tak ze třetí osoby. Společnost Sony v teaseru informovala, že hra Quantum Error je vytvářena v Unreal Enginu 5 a na trh dorazí brzy, nicméně neupřesnila konkrétní datum.

Zdroj: igdb.com

Když na výzkumné centrum Monad Quantum Research Center, nacházející se 30 mil od pobřeží Kalifornie, zaútočila neznámá entita, která podpálila celý komplex a kompletně ho uzavřela, bylo vysláno tísňové volání hasičskému sboru Garboa v San Francisku v Kalifornii s žádostí o vzájemnou pomoc,“ vysvětluje popis videa na YouTube.

Velitel hasičů Sturgis reaguje na výzvu a posílá vás – kapitána Jacoba Thomase – a vašeho parťáka Shanea Costu spolu s týmem do objektu Monad vrtulníkem. Váš úkol je jednoduchý: zachránit z hořícího objektu co nejvíce životů a dostat se ven. Avšak to, co začíná jako záchranná mise, se po příjezdu na místo a zjištění, že věci nejsou takové, jaké se zdají být, rychle ponoří do temnoty.“

Přes veškerou snahu společnost Teamkill nechtěla prozradit více podrobností o příběhu, ale pro server GamesRadar+ loni uvedla, že Quantum Error je nakonec zkoumáním našeho strachu z neznámého.

V našem příběhu vystupují normální, obyčejní lidé a skuteční hrdinové, kteří čelí skutečné hrozbě se skutečnými nepřáteli, ale za touto hrozbou se skrývá neznámé zlo a moc,“ uvedlo studio.

Antagonista se střetl s něčím, co dalece přesahuje jeho chápání i lidské schopnosti. Ve skutečnosti jsme vám ze hry poskytli jen malý záblesk a tento skutečně epický, srdcervoucí, napínavý, šokující a komplexní příběh jsme drželi pod pokličkou.“

Hra Quantum Error se předběžně předpokládá pro konzole PS4, PS5, Xbox Series S a Xbox Series S. Jedná se o cross-gen verzi pro platformy PlayStation, ale zřejmě bude exkluzivní pro Xbox. I po zveřejnění nového teaseru však stále není známo přesné datum vydání.

Zdroj: gamesradar.com, thesixthaxis.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.