American Arcadian náhled

American Arcadia vyjde již brzy

10. 10. 2023
Zdroj náhledu: Out of the Blue Games

Sledovat dramata jiných lidí, ať už ve vztazích, rodině, či přátelství, baví téměř každého. Reality shows se v poslední době staly více než populární, důkazem toho je i nadcházející počin American Arcadia, který vyjde již 15. listopadu tohoto roku. Ve městě Arcadia si většina obyvatelů užívá život plný přepychu a pohodlí, avšak nemají tušení, že se nachází v reality show, kterou sleduje celý svět.

Vžijete se zde do dvou rolí. Tou první bude Trevor Hills, obyčejný průměrný muž, který pracuje jako úředník. Jeho život je velice monotónní, což pro reality show American Arcadia znamená v překladu nudný. A co se dělá s nepopulárními nic netušícími účastníky této show? Jsou potrestáni smrtí. Nicméně je zde i jiná možnost, a to útěk z města Arcadia. Druhá postava, za kterou budete hrát, se jmenuje Angela Solano. Ta pracuje pro American Arcadia jako technička a bude v útěku Trevora hrát zásadní roli.

Zajímavostí tohoto titulu je fakt, že za Trevora budete hrát 2,5D logickou plošinovku, zatímco v roli Angely budete hrát z pohledu první osoby.

Za nadcházejícím titulem stojí vývojářské studio Out of the Blue Games. To má na svém kontě již jednu hru z roku 2020, nesoucí název Call of the Sea. Na Steamu se může pyšnit téměř třemi tisíci recenzí, z nichž 89 % je kladných, což titul řadí do kategorie „Velmi kladné“. 

Pokud vás American Arcadia zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu, kde je možné si zahrát i demo. Znovu připomínám, že titul vychází již 15. listopadu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.